
kako naj bije srce
če se nima česa bati
če se nima za kaj boriti
če se nima za čim gnati
če se ne zmore prizemljiti
če mu je dano samo trpljenje
če ga nič ne osrečuje
če mu je odvzeto pristno življenje
če se napakam zapoveduje
srcu ni lahko
ko kratko malo mu ni mar
ko puti, da ovije ga plevel
ko zapustil ga je življenja čar
ko iz njega ostane le še pepel
ko podredi se za preživetje
ko žalost ga utesni
ko dih mu je edino imetje
ko v samoti okameni
Lepa. I feel you
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Gana
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!