
Pjevaš mi kišom
Smoči me
Zabijeliš mi snijegom put
Smrzni me
Vjetrom mi šapučeš
Volim te
Pomozi mi disati
U svitanjima izvan fokusa
Dok stapam se s kolonom pospanog autoputa
Sam u jutarnjoj gužvi
Tražim tvoj pogled
Između gledača u pod
Kada me kroz apatiju oblaka
Pogodi tvoja zraka sunca
OSJETIM TE
Lakše je kada me vodiš
Znaš da sam šašav
Pored mene prolaze znakovi
Ti mi šalješ svoj
Da ne lutam
Još jednim danom
bez tebe
Tužno stvarno tužno da tvoju pjesmu ne čitaju ili ju pročitaju samo površno a toliko je u njoj dubine u tom moru suza ??? ... Lep pozdrav Gorane ... Tanja!
To baš ništa ne govori o meni ;)
Tuga dubine je u pjesmi :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: goranzg
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!