
(peterostišje)
črta
horizonta
na koncu ravnice -
tja do nje leti jata ptic
v jesen
… Črta v jesen <3>
Čestitke in lep pozdrav,
Breda
Prekrasno!
Zelo lepo, neskončno ...
Lp, Marija
Čestitke k jesenskemu peterostišju, ki spregovori tudi na simbolni ravni,
lp, Ana
Ja, Breda, črta, kjer se stikata zemlja in nebo. Hvala za komentar.
Nikta, hvala za tvojo oceno peterostišja. Vračam jo tvoji poeziji.
Marija, neskončno krat hvala. Tudi moj poklon tvoji poeziji.
Ana, hvala za izpostavitev pesmi in njeno razumevanje. Če se želiš izraziti le v 22. zlogih, moraš pač besede zgostiti.
Lep pozdrav vsem
Dimitrij
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: dimitrij
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!