
Nov dan, zbudi se s poljubom na licu
in zajtrkom na mizi.
V službo po prazni cesti,
ob spremljavi mirne glasbe.
In vendar tesnobi ni mar,
trka po prsnem košu
v strahu pred neznanim jutri.
Poznam ta občutek, strašno ! ;) Dobra je !
Lp, Drago
Res je, hvala Drago, sprejemam nasvete, kako se ga znebiti :D
Lp Bor
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Bor
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!