
kao duboka
noć prosinca
kao bijela
beskrajna zima
kao tišina
iščeznutih lica
iz koje proviruje
neumitnost
korakā
otkoračanih
Klic, ki se izogiba in hkrati sooča z neizogibnostjo - čestitke,
lp, Ana
Hvala na komentaru i za podcrtanu pjesmu.
Lijep pozdrav,
mp
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: mirkopopovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!