Nerazumljen človek

Nerazumljen človek je vedno čisto čisto sam,
tiho čaka in beži,
pred nikogarjšnjimi očmi.
Vse ladje so odrinile,
zaradi požganih mostov,
sam sebi pristanišče,
začudoma ne zna domov

taja

Gregor Markič Factotum

Poslano:
12. 07. 2020 ob 22:49

Kako res!

Zastavica

taja

Poslano:
20. 07. 2020 ob 20:20

Bi pritisnila všeč mi je...pa ne vem če mi je res :) ampak mi je pa všeč da se lahko razumemo v nerazumljenosti :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

taja
Napisal/a: taja

Pesmi

  • 12. 07. 2020 ob 18:43
  • Prebrano 432 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 65.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!