
Zdaj je razlika med iti in biti očitna ... čestitke,
lp, Ana
Res. Hvala za podčrtanko, draga Ana in lep pozdrav.
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: nemesis
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!