Pustil sem
Pustil sem tam,
na valovih morja,
delček svojega srca.
Naj se na soncu kali,
naj ga zora hladi!
Pustil sem tam
še nekaj, a kaj ...?
Potopljeno je v morju pozabe.
Manjka mi nekaj,
a kaj ? Kdo to ve ?
DragoM

Napisal/a: DragoM
Pesmi
- 19. 06. 2020 ob 19:34
- Prebrano 409 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 38.85
