
Pozdravljena, Maša GL na pesem.si, lepo, da si se nam pridružila.
Tale fižolova pesem je prav zabavna in spominja na tiste pravljice o čudežnih fižolih ... čestitke,
lp, Ana
Hvala za dobrodošlico. Kar nekaj časa sem oklevala, a sem se vseeno odločila začeti pesmi, ki jih pišem, deliti tudi z drugimi. Predvsem s podporo in na prigovarjanje mojega moža.
V veliko veselje mi je, da je pesmica všečna. In v še večje veselje, da je tudi drugim v veselje :)
Lep pozdrav v uredništvo. Maša
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Maša GL
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!