
Veš kaj pri tebi najbolj mi je všeč?
Veš kaj na tebi očem mojim ugaja?
Veš kaj sem zate pripravljen se odreč?
Veš kaj pri nama večno naj traja?
Všeč mi je duša tvoja nedolžna,
ugaja mi stas tvoj vsa leta že isti.
Odrečem se vsemu, pa bova ubožna...
Naj traja ljubezen,
vse slabo počisti.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Dragon
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!