Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
Flo, kje si?
Komentarji (0)
Flo, kje si?
Boš še dolgo le tišina? Ta prekleti Nič? Pogrešanje?
Če kaj pogrešaš, nisem jaz. Ti si. Kar pogrešaš. Se spomniš; govoril sem sem ti o pričakovanjih. Če jih ni, ni razočaranj. Ni tišine. Čeprav,
tudi sam občutim ta presneti nič. Iz sebe. Iz tišine ...
Si to ti?
flo
<< Prejšnja
Naslednja >>
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
flo
Pesmi
28. 11. 2019 ob 11:08
Prebrano 552 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 94.6
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!