
pustim očem
da govorijo brez glasu
saj imajo te
v prsih svoj dom
pustim očem
da vsrkajo vase navdih
saj v pisavi čiste vode
besede močneje zažuborijo
pustim očem
da izrišejo svoj akvarel duše
da ga v zeleni omami
lahko slišim
Oči so vodnice! Relane ali pa simbolične ... Tudi slepi ima oči, korenine oči so v srcu.
lepa. Lp, lidija
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: levcek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!