
Nikamor ne sodim.
Nikomur ne sodim.
Ničesar ne sodim.
A sodim,
da je tako
prav.
* ker me itak sodijo le posledice mojih početij,
Česti-tke.**
dobro sodiš :)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Tomaž Mahkovic
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!