Ne več tako

Ker se vsi bojijo, 

mene pa držijo, 

da ne potonem, 

ker vem, da v drugo smer ne smem.

 

Je šlo predaleč, se je šlo za danes?

Pa je danes drugače?

Ne. Ker glava misli zase.

 

In kaj? Drugi bodo govorili,

mene pa nemo pustili?

 

Ne bo več tako, ne kot je bilo. 

TdjPvs

Komentiranje je zaprto!

TdjPvs
Napisal/a: TdjPvs

Pesmi

  • 19. 07. 2019 ob 19:28
  • Prebrano 316 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 72.91

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!