
Ker se vsi bojijo,
mene pa držijo,
da ne potonem,
ker vem, da v drugo smer ne smem.
Je šlo predaleč, se je šlo za danes?
Pa je danes drugače?
Ne. Ker glava misli zase.
In kaj? Drugi bodo govorili,
mene pa nemo pustili?
Ne bo več tako, ne kot je bilo.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: TdjPvs
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!