
Baš istina! Čestitam,
lp
Jagoda
Dvakrat resnica … v izrečeni misli, ki je hkrati tudi čudovit aforizem;)))
Iskrene čestitke k podčrtanki,
koni
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Marina Adamović
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!