Jutro sivo

Jutro sivo se zbudi
postani naš tudi ti.
Ne hodi stran,
ko te kličemo,
ne zehaj, ko te vabimo.


Postani naša senca,
postani naš odmev,
ne bodi strahopeten
in bodi borben kot lev.


Božaj in ljubi svojo drago
in čuti to pomlad,
ki nas greje
in nam leta šteje.


Ko bo letošnja pomlad odšla,
bo poletje nas čutilo.
Ostalo bo jutro
in ostala bo ljubezen.


Če bomo znali ceniti,
zaključek vsega,
se bomo lahko dotaknili neba.

Primoz Rajtmajer

Komentiranje je zaprto!

Primoz Rajtmajer
Napisal/a: Primoz Rajtmajer

Pesmi

  • 27. 05. 2009 ob 09:54
  • Prebrano 715 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 70

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!