
Odprl sem vrečo s smetmi
in iz nje potegnil ...
sebe.
In plastično rožo
in prežvečena čustva.
Odstranil sem raztrgani papir
in zavrgel prepereli elan.
˝Kaj je vse to? ...
Kompost prežvečenih sanj?˝
Ko sem že mislil,
da vidim dno
sem pogledal še globje.
In tam čisto na dnu sem našel ...
tisto
kar sem v začetku postavil.
Odlična pesem Luka, kompozocija tudi. Dopade se mi zelo.
Do snidenja in lepo se imej,
Salke
Tudi meni je všeč, bi pa novotvorjenko uporabila samo enkrat (zdaj jo imaš v naslovu in v pesmi), premisli,
lp, Ana
Hvala tudi tebi za komentar Ana!
Moram pa priznati, da nisem povsem prepričan, kam bi to besedo dal? Mogoče bi jo celo raje pustil v samem besedilu pesmi, ampak priznam, da sem se že prej soočal s težavo naslova :/ ... kakšen predlog? Mogoče bi bil naslov lahko ˝Globina komposta˝?
LP
* naslov je v redu, v nadaljevanju pa bi rekel "kompost prežvečenih sanj " .*
Tudi ta bi bila vredu Svit! Ana, tvoje mnenje na oba predloga?
Svitov predlog mi je všeč, pa tebi?
Lp, Ana
Tudi meni je všeč, obenem pa bo načrtno narejena rima prišla bolj do izraza. Sem popravil. Hvala Ana in hvala Svit! :)
LP, Luka
Čestitke k bivanjski samoopazovalni pesmi,
lp, Ana
Čestitam ti Luka.
Lep dan ti želim,
Lep pozdrav, Salke
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Lorijan (Luka Šturm)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!