
* pred časom sem pri izolskem svetilniku opazoval deskarja, ki ga je burin sem in tja dvignil, klikal, slikal...no, ob velikonočnem času sem razmišljal kako naj bi ubesedil videno, precej sem se matrou, klišeje in pojasnjevanja haikuji slabo prenašajo, menim da mi je uspelo,
hvala, Marija.**
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!