
Vseskozi se nam je zdelo težko.
A resnično težko nam je postalo šele takrat, ko smo prenehali.
Zelo resničen uvid ... čestitke,
Ana
Definitivno bolje od.. manj brati in se več strinjati. :)
Zakon. Je pa tudi tale tvoj odgovor nad mojim komentarjem super aforizem :D
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: abukala
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!