
triglav dobro jutro
Ptice selivke k nam pripeljejo pomlad. Čudovito si napisala.
Lep dan ti želim,Irena
O, Poetesa Marija,
čudovita so taka mi doživetja, :-)
ob času pomladi, :-)
nje ekspanziji cvetja ... :-)
Tebi in vsem poetesam prijeten praznik želim,
Sašo
Vračajo se ptice, pomlad je tu, sonce kliče.
Prelepa slika pomladi, Marija.
Lep dan ti želim. Danes še posebej.
Lep pozdrav, Saša
Živahno, igrivo -- kot pomlad sama.
Čestitke,
Luka
Čestitam ti Marija.
Lep praznik ti želim.
Lep pozdrav, Saša
* dobr tole, ja, kot pravi Luka Benedičič...kot pomlad sama.**
Dragi poeti, hvala vam za branje in prijazne komentarje.
Luka, tebi se pa zahvaljujem za podčrtanje haikuja.
Vse vas prav lepo pozdravljam.
Marija
Izvrsno poetesa Marija, vrhunska si. Pozdrav i zaslužena podčrtanka.
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: triglav
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!