
Neba će uvijek biti
dovoljno
za kiše plahe
da nas u korak prate
da nas tijelom uskrise
a dušom uzvise
u neki dan
kao ovaj
da naše suze nebo plačno
suzama svojim obriše.
Fascinantno je na koji nacin budis i razigras rijeci.
Dobro ti jutro, maestro
Hvala od srca, Lean, Tatjana i Mirko !
lp, Duško
Kako pomirjujoča in veličastna bližina neba in njegovega dežja ... čestitke,
Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Duško Babić
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!