SEBIČNI GEN

prepozno je za bes

čutil sem vse robove prepada

zanemaril utripajoče luči

le gnetel čas

skozi sebični gen

dokler se ni izštel

 

dal sem ti srce

z nemim krikom

ga dajem še enkrat

da se vlije vate

da v skritih globinah

spet najdeš utrip

igorj

pi - irena p.

Poslano:
25. 01. 2019 ob 19:29

brez zadnje vrstice mi je dovolj

da utripam

<3

Zastavica

igorj

Poslano:
25. 01. 2019 ob 19:46

kakšen preboj v izčiščenje.. kliše pa še dvakrat srce

hvala


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

igorj
Napisal/a: igorj

Pesmi

  • 25. 01. 2019 ob 08:46
  • Prebrano 474 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 100

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!