
Peterostišje
razmišljajo možgani
in trenirajo zloge
napisalo se bo
ko napolnim misli
s pravimi besedami
ne bojo dale nič več
kar še ni bilo in je
razmišljam še sekundo
potem obrnem list
na ekranu
in napišem
drugače
a tudi to je že
bilo
res ne presenečam
kaj druge
niti sebe
sosedje štejejo boljše
Mislim da si ti u ovom trenutku na vrhuncu poetske snage. Riječi klize iz tvoje pjesmarnice darujući nam neopisivo bogatstvo ljepote. Izvrsno Irenče.
Lean, dobro jutro
Lepo si to napisal. Jaz včasih kot da ostajam še v prejšnjem dnevu...
Se zgodi. Ne namerno. Vsak poskuša slediti, tako gre čas in pesmi.
Hvala ti in vse dobro,Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!