
Lea dobro jutro
Dobra ta.
Pa ravno hrast...ta je zgleda dovolj odporen... .
Srečen dan,Irena
Triglav, hvala!
Irena, hvala! Ja, bil je ravno hrast ;)
Lean, hvala! Vesela, da je tako.
Lovrenka, tudi jaz sem se nasmejala.
Upam, da sem še veliko bralcev spravila v dobro voljo.
Vsem lep pozdrav, Lea
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Lea199
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!