
nato odvijaš barvne papirčke
pod njimi so različni okusi
nad nekaterimi si navdušen
nekateri ti niso najbolj všeč
nekatere celo izpljuneš
praznih prostorov je vedno več
dokler ne odviješ sebe
ovoji obledijo
šelestenje potihne
okusov ni več
poznaš odgovore
Zmeraj me pritegnejo razglabljanja o prihodu Niča.
Lp, lidija
Fajn, li.
Me pa bega beseda bombonjera.
V slovarju najdem samo bonboniero. Na spletu pa se itak najde svašta.
LP, mcv
Tudi mene je, pač fonetično napisana tujka, kot so mnoge. Kar popravimo, da ne bo beganja :)
Hvala za izbor Lidija
Ta škatlica je tudi mene begala. Amebis Besana, kjer občasno kaj preverim, bonboniero prečrta in vstavi bombonjero. SSKJ pa pravi: bonboniera bonboniêra tudi bonbonjêra -e ž (ȇ) lepa škatla z boljšimi bonboni
:)
lp
Pa sem spet na klopci s Forestom in si mislim, kako je imela njegova mama prav - nikoli ne veš, kaj boš dobil. Dokler je.
Teci, teci...
Čestitke, Li
<3
Torej je oboje ok, ne bodimo več pikolovci, pustimo kot je :)
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!