Brez naslova II

Nič ni večno
življenje je iluzija
v nevihtnem oceanu časa
prikazni lepote
Tako blizu, pa vendar daleč stran.
Mir je zlato
nikjer ga ni več najti...
Ujetniki smo,
ujeti v prostoru in času,
ujeti v rutino vsakdana.
Smo kot ovce
sledimo pastirjem
možem za zavesami.
Svoboda je samo mit...
Življenje je iluzija.

trollkrap

Komentiranje je zaprto!

trollkrap
Napisal/a: trollkrap

Pesmi

  • 09. 05. 2009 ob 12:27
  • Prebrano 860 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 180

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!