Ko bom zapustil ta svet...

Takrat bo konec sveta.
Vsaj zame. Ne mislim si,
da bom živel nekje visoko,
niti, da bom bival globoko
pod zemljo
Ležal bom in ležal.
In ne bo mi treba misliti.
Ko mene več ne bo.
Se bo svet naprej vrtel.
Pozabljen bom še preden,
bo ura odbila polnoč.
Morda še vedno obstaja
upanje,da se nekdo
spomni name.
Takrat bom, morda srečen.

Melanholični Kameleon

Komentiranje je zaprto!

Melanholični Kameleon
Napisal/a: Melanholični Kameleon

Pesmi

  • 08. 09. 2018 ob 19:51
  • Prebrano 456 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 133.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!