Depresija!!!

»K tlom me vleče.
Močno!
Obležim!
Za kako uro, dve.
Ne razumem sonca.
Sonce nima pomena!
Svetloba me mori!
Zastrem zavese.
Tema se zlije vame.
Nemočno se premetavam...
Po postelji.
Pulim si lase!
Ne morem brati!
Glasba me bedira!
Svet je popolni mrk.
Za uro ali dve.«

Melanholični Kameleon

Srecko Aleksic

Poslano:
19. 07. 2018 ob 15:09

Odlicno...ovo mi se dopada...Melanholicni Kameleon.


pesem si.***

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Melanholični Kameleon
Napisal/a: Melanholični Kameleon

Pesmi

  • 18. 07. 2018 ob 18:52
  • Prebrano 559 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 71.43

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!