Temni oblaki

Temni oblaki so se zbrali,
da bi nam srečo vzeli.


A naše upanje je neskončno
in večno.


Oblaki temni se bodo razkadili
in drugam zavili.


Naša skupnost še stoji,
torej živimo naprej.


Naš konec bo prišel,
ter bo naš planet razodel.


Primoz Rajtmajer

Komentiranje je zaprto!

Primoz Rajtmajer
Napisal/a: Primoz Rajtmajer

Pesmi

  • 02. 05. 2009 ob 12:04
  • Prebrano 845 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 200

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!