
pod belo obleko
je imela nad srcem prišito črno krpo
nihče ni videl
da je tam vdova
nihče ni vedel, da je vdova ...
Tudi to se dogaja, kaj ne.
lp
Izredno originalna misel, Irena! :-)
Sončen dan ti želim,
Sašo
Sašo, enako. naj se najdejo nasmehi.
Hvala in lp
Ovo je stvarno vrh vrhunaravni. Bravo Irena.
Irena dobro jutro
Odlično pesem si napisala. Ja, žalovanje je hud občutek.
Svetu ni treba pokazat, takrat se te loti še z večjo žalostjo... .
Lep dan ti želim, Irena
Hvala, Irena, pridejo slike, ki niso naše, a so kljub temu boleče.
Daj srce svetlobi,
objemam te
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!