Nekoč

Nekoč vem bom odšla,
ne jokajte za menoj.
Takrat prosim vas, ne boga,
sprejmite odhod moj.

Nekoč vem, ne bom stala tu z vami,
a prosi nikar!
Ne jočite in ne krilite z rokami,
mislite, da lepo mi je bilo med vami.

Nekoč vem, pesmi več ne bom pisala,
zato prosim vas,
namesto, da jočete za mano,
preberite kakšno na glas.

Ksenija

Komentiranje je zaprto!

Ksenija
Napisal/a: Ksenija

Pesmi

  • 01. 05. 2009 ob 20:01
  • Prebrano 853 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 50

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!