Pomlad

Potrebujem te, potrebujem se.

Sem daleč od svojih sledi.

Nekoč sem lovila metulje na jasi, 

danes brstim brez sebe, brez tebe.

 

V nebo, po zvezdi se rade ozrem, 

ko iščem vprašanja, odgovor že vem.

Pomlad bo prišla, in zima bo daleč nazaj, 

nemočna ostala, zbledel bo moj mraz. 

 

Natrgala si bom šopek trobentic,

kot lasten dokaz, 

da moč se imam, odpreti svoje srce.

Spet Sem, spet Sem. 

Sem. 

 

Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 24. 06. 2018 ob 20:51
  • Prebrano 510 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 67

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!