SREČA

Ko se zjutraj zbudim
in v ogledalo strmim,
se lepo nasmejim
in lep dan zaželim.

Naj vesel bo cel dan
in moje srce ti dam,
s teboj se poigram
in grem neznano kam.

Tako mi je lepo,
da odneslo me bo,
tja, kjer srečni smo
in se ne vrnemo.

Liljana

Komentiranje je zaprto!

Liljana
Napisal/a: Liljana

Pesmi

  • 30. 04. 2009 ob 07:59
  • Prebrano 781 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 230

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!