SREČA
Ko se zjutraj zbudim
in v ogledalo strmim,
se lepo nasmejim
in lep dan zaželim.
Naj vesel bo cel dan
in moje srce ti dam,
s teboj se poigram
in grem neznano kam.
Tako mi je lepo,
da odneslo me bo,
tja, kjer srečni smo
in se ne vrnemo.
Liljana

Napisal/a: Liljana
Pesmi
- 30. 04. 2009 ob 07:59
- Prebrano 781 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 230
