Spet bo pomlad

Dan je končan, megla, brez sonca.
Spet je tu še ena noč, brez konca.
Lune ne bo, še zvezde so se skrile,
da bolečine iz srca ne bi izmile.

Spet jutro bo, spet dan, poln sonca.
Veselje na obrazih spet, brez konca.
Le roža, ki je včeraj ovenela,
nikoli več ne bo ponovno zadehtela.

alineja

Komentiranje je zaprto!

alineja
Napisal/a: alineja

Pesmi

  • 26. 04. 2009 ob 03:28
  • Prebrano 811 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!