centrifuga

Ožela sem sanje,

da bi plapolale kot perilo v vetru.

Ti pa si le zdolgočaseno gledal,

kako se cedi od njih.

arabela

arabela

Poslano:
08. 02. 2018 ob 23:52


Zmuzljive ja, še posebno takrat, ko želiš reči aleluja. (klik ;)

Ne, nisi zastavi prisodil preveč. To je bila itak moja prva izbira in vsekakor bolj in višje plapola, kot perilo... a če je rezultat zdolgočasenost, je itak vseeno.

Ha, ha, pozabljeni bosta takoj, ko midva odideva vsak v svojo smer.

Lepo bodi, trolejbus, ožemi tudi ti kaj in hvala za komentarje. :)


Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

arabela
Napisal/a: arabela

Pesmi

  • 03. 02. 2018 ob 00:00
  • Prebrano 1788 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 270.84

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!