***

 

Imela bi svoje zlato sonce,
da me greje v hladne roke,
da mi rdi v nevihti bleda lica,
objame pas in uščipne v boke.

 

Stisnila bi mir v svoj objem,
da prežene šepajoče mi spomine
in s previdnimi koraki snuje pot, 
kot poet v glavi rime.

 

Gradila viseče bi mostove sreče
v deželo rož dehtečih, slavcev petja,
preko zlobe in kanjonov bolečine,
čez nemir v oazo tvojega zavetja.

arabela

Komentiranje je zaprto!

arabela
Napisal/a: arabela

Pesmi

  • 01. 02. 2018 ob 18:58
  • Prebrano 549 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 152.49

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!