
Tisti, ki sejete strah upam, da vam v prihodnjem letu nič ne zraste.
Lojz, ko boš definiral, kaj je strah, bo ta zapis (morda) imel smisel
Espantajo, bravo!
Se pridružujem tvoji želji ( in v slogi je moč)!!!
Espantajo, lepa misel in naj strah ne obrodi!!!
Lp, salke
Hvala vsem :). Se globoko strinjam triglav, v slogi je moč.
Zanimivo, se pravi, da ste našli složnost v strahofobiji oz. strahofobnosti ...
pogugljajte, pa boste videli, da gre za razširjen in prepoznaven mem :
strahofobija = strah pred utemeljenimi strahovi.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: espantajo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!