KO BI VEDELA.....

NE SEKIRAM SE

ZARADI SVOJE ZUNANJOSTI

ZARADI SVOJE NAIVNE NARAVE

ZARADI SLABIH NAVAD

ZARADI SVOJE NORE ZALJUBLJENOSTI

ZARADI SVOJE LENOBE IN NEPOŠTENJA

ZARADI ZLORABE POLOŽAJA

ZARADI SVOJE BOLEZNI

ZARADI HINAVŠČINE

ZARADI SVOJIH PATOLOŠKE NARAVE

ZARADI SVOJIH LAŽI......

......

NE SEKIRAM SE ZARADI PRESTOPKOV

ZARADI ZAVAJANJA JAVNOSTI

NE

NE SEKIRAM SE, KER SI ME ZAPUSTIL

NE SEKIRAM SE, KER SI MI NAREDIL OTROKA

OTROK MOJ BOLEHA

MOJEGA OTROČKA ZEBE

MOJ OTROK JOČE

A NE SEKIRAM SE......

ZAKAJ BI SE SEKIRALA?

Suzana Kovačič

pi - irena p.

Poslano:
22. 12. 2017 ob 10:39

pravzaprav morda res otopiš ob vsem kar se zgrne nate, potem pokličeš na pomoč ali pa obležiš v svoji brezbrižnosti ali pa samopomilovanju...morda

pesem je zanimiva in kljub morbidnosti všečna, zatakne pa se mi pri - ker si mi naredil otroka - običajno sta za to potrebna dva :)


Lp

pi

Zastavica

Janez Pavel Benedikt

Poslano:
25. 12. 2017 ob 22:17

Uau. men je res dobra! 

Zakaj bi se sekirala. 

Dobr!


Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
27. 12. 2017 ob 20:05

Piši z malimi črkami, verzalke pomenijo kričanje in ne da se brati ;)

Zastavica

Janez Pavel Benedikt

Poslano:
03. 01. 2018 ob 21:50

Kočijažica,

Mogoče pa mladost MORA kričati.- Saj je v resnici nikoli res ne slišimo.

Men se zdi pa kul:

pri vsem tem kričanju zavpije še:

ZAKAJ BI SE SEKIRALA.

A veš tisto.. oh, mami,  nism vedla da mam CAPS lock.. (ej punca, kaj pa če je z razlogom ostal pritisnjen... mogoče je to ta podzavest...)

Men se kr noče zdet slučajno, da je ravno v tej pesmi vse z velikimi.  Saj govori o stvareh, ki se hudo dotaknejo. 

Suzana sicer običajno piše z malimi črkami in kar precej zavestno občasno uporablja velike.

(Al je pa to, EH,  samo zamegljen pogled patetičnega starčka, ki se mu zdi, da se mu bo vrnila energija, če se priklopi na to odkrito in glasno mladost...)




Zastavica

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
04. 01. 2018 ob 21:31

Mogoče mi bo pa ona povedala, Santo Benedictus;) Daj ji priložnost, dvomim, da potrebuje odvetnika :)

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Suzana Kovačič
Napisal/a: Suzana Kovačič

Pesmi

  • 21. 12. 2017 ob 09:20
  • Prebrano 772 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 62.83

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!