
NE SEKIRAM SE
ZARADI SVOJE ZUNANJOSTI
ZARADI SVOJE NAIVNE NARAVE
ZARADI SLABIH NAVAD
ZARADI SVOJE NORE ZALJUBLJENOSTI
ZARADI SVOJE LENOBE IN NEPOŠTENJA
ZARADI ZLORABE POLOŽAJA
ZARADI SVOJE BOLEZNI
ZARADI HINAVŠČINE
ZARADI SVOJIH PATOLOŠKE NARAVE
ZARADI SVOJIH LAŽI......
......
NE SEKIRAM SE ZARADI PRESTOPKOV
ZARADI ZAVAJANJA JAVNOSTI
NE
NE SEKIRAM SE, KER SI ME ZAPUSTIL
NE SEKIRAM SE, KER SI MI NAREDIL OTROKA
OTROK MOJ BOLEHA
MOJEGA OTROČKA ZEBE
MOJ OTROK JOČE
A NE SEKIRAM SE......
ZAKAJ BI SE SEKIRALA?
pravzaprav morda res otopiš ob vsem kar se zgrne nate, potem pokličeš na pomoč ali pa obležiš v svoji brezbrižnosti ali pa samopomilovanju...morda
pesem je zanimiva in kljub morbidnosti všečna, zatakne pa se mi pri - ker si mi naredil otroka - običajno sta za to potrebna dva :)
Lp
pi
Uau. men je res dobra!
Zakaj bi se sekirala.
Dobr!
Piši z malimi črkami, verzalke pomenijo kričanje in ne da se brati ;)
Kočijažica,
Mogoče pa mladost MORA kričati.- Saj je v resnici nikoli res ne slišimo.
Men se zdi pa kul:
pri vsem tem kričanju zavpije še:
ZAKAJ BI SE SEKIRALA.
A veš tisto.. oh, mami, nism vedla da mam CAPS lock.. (ej punca, kaj pa če je z razlogom ostal pritisnjen... mogoče je to ta podzavest...)
Men se kr noče zdet slučajno, da je ravno v tej pesmi vse z velikimi. Saj govori o stvareh, ki se hudo dotaknejo.
Suzana sicer običajno piše z malimi črkami in kar precej zavestno občasno uporablja velike.
(Al je pa to, EH, samo zamegljen pogled patetičnega starčka, ki se mu zdi, da se mu bo vrnila energija, če se priklopi na to odkrito in glasno mladost...)
Mogoče mi bo pa ona povedala, Santo Benedictus;) Daj ji priložnost, dvomim, da potrebuje odvetnika :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Suzana Kovačič
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!