
Zelo jasna zimska slika, krasen utrinek, bravo.
Lp, lidija
Odličen, zimsku haiku ☆
==== so tudi odlične, čestitam!
Irena, všeč mi je tvoje škrobljenje in zima z zmrzaljo tudi.
Lepo si napisala.
Lep srečen ponedeljek ti želim, Irena
Triglav, hvala, vsako jutro ko grem iz službe, najdem kakšno sliko. Le da to ni bodika :) lp
Nikita :)
hvala
le zamrznjeno, ne ubito ;)
objem
Hvala draga Irena in tudi tebi lep dan. Jaz ga bom itak prespala. :)
lp
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: pi - irena p.
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!