Sama sem ostala,
več poljubov ti nisem dala.
Poti najini razšli sta se,
končalo se med nama je.
Pesem najina zdaj še igra.
Sprašuje, kam ljubezen je odšla.
Končalo se preprosto je,
kar pomenilo mi je vse.
Tebi ni težava to,
da vidiš me žalostno.
Tebi preprosto je vse,
da pač ne ljubiva se.
Lepo je bilo, dokler je trajalo,
dokler vse je upalo.
Srce zdaj le še želi,
da končno daleč stran zbeži.
Ksenija