Brez tebe

Sama sem ostala,
več poljubov ti nisem dala.
Poti najini razšli sta se,
končalo se med nama je.

Pesem najina zdaj še igra.
Sprašuje, kam ljubezen je odšla.
Končalo se preprosto je,
kar pomenilo mi je vse.

Tebi ni težava to,
da vidiš me žalostno.
Tebi preprosto je vse,
da pač ne ljubiva se.

Lepo je bilo, dokler je trajalo,
dokler vse je upalo.
Srce zdaj le še želi,
da končno daleč stran zbeži.

Ksenija

Komentiranje je zaprto!

Ksenija
Napisal/a: Ksenija

Pesmi

  • 31. 10. 2007 ob 15:35
  • Prebrano 849 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 265

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!