
Izbrisan uporabnik
Tudi jaz sem. :)
Oboje. Pesem in njen konec.
Objem
i
Pesem, ki se prelamlja in izpušča besede, pomene, ampak ima vseeno niti, na katere se lahko prilepijo bralčeve misli, vabi v sozvenenje, čestitke,
Ana
O, Ana!
Prijetno presenetila si me. Hvala ti.
Lep dan želim,
T.
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!