TI

Bolj kot kar koli si te želim.
V tiho noč s teboj se spustim.
V objemu tvojem bi rad zaspal,
in gorečo željo ti priznal.
Strah pred resnico me preganja,
v srcu bolečino mi oznanja,
brez tebe ne morem živeti,
le zakaj te jaz ne morem imeti.
Bojim se, da bom nekoč spoznal,
da žal, sem te zaman iskal.

pisemvam

Komentiranje je zaprto!

pisemvam
Napisal/a: pisemvam

Pesmi

  • 09. 11. 2017 ob 12:44
  • Prebrano 545 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 76.73

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!