ŠOLA

ŠOLA

 

Življenje je samo po sebi živo

v njem vsakdo izve le da živi,

sleherni trenutek me poučuje,

da se mi vsak dan drugače  godi.

Ne maram ponavljajočih besed

so kot lajna brez notranje moči

zato je čas pri vsakemu drugačen,

da  lažje duhovnost dozori.

Življenje je obenem molitev

v katerem  spoznavam

kaj mi notranji občutki  govorijo,

in katero resnico si spoznati želijo.

Skoraj vedno se vse dogaja v paru

kontrast kontaktov oživlja naš stil

dan se utaplja v nočno tišino,

moški  poraja iz ženskih globin.

 

 

tomi

Komentiranje je zaprto!

tomi
Napisal/a: tomi

Pesmi

  • 31. 10. 2017 ob 06:02
  • Prebrano 504 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 82.6

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!