
ŠOLA
Življenje je samo po sebi živo
v njem vsakdo izve le da živi,
sleherni trenutek me poučuje,
da se mi vsak dan drugače godi.
Ne maram ponavljajočih besed
so kot lajna brez notranje moči
zato je čas pri vsakemu drugačen,
da lažje duhovnost dozori.
Življenje je obenem molitev
v katerem spoznavam
kaj mi notranji občutki govorijo,
in katero resnico si spoznati želijo.
Skoraj vedno se vse dogaja v paru
kontrast kontaktov oživlja naš stil
dan se utaplja v nočno tišino,
moški poraja iz ženskih globin.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: tomi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!