
In tako še vedno hodim, no bolje rečeno tavam po svetu in strašim druge. Bolje to, kot pa, da vidijo in spoznajo kako prestrašen sem sam in da v resnici nisem zloben.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: Raw with love
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!