"NEKAJ - OBSTAJA" ...

Verjamem - Da Obstaja "Nekaj" ...

Vprašanje Pa Je - Če Tisto "Nekaj" Ve ... Da (Sploh) "Obstaja" ...

WALTER Amigo

espantajo

Poslano:
15. 10. 2017 ob 14:22

Pomojem ne ve da obstaja :):). Super

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
15. 10. 2017 ob 15:33

Zdi se mi, da je boljše počasen korak, kot pa vihranje, je pa dobra tema naravnost

za filozofe in slično.

Lp, Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

WALTER Amigo
Napisal/a: WALTER Amigo

Aforizmi

  • 14. 10. 2017 ob 14:36
  • Prebrano 653 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 88.11

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!