
Verjamem - Da Obstaja "Nekaj" ...
Vprašanje Pa Je - Če Tisto "Nekaj" Ve ... Da (Sploh) "Obstaja" ...
Zdi se mi, da je boljše počasen korak, kot pa vihranje, je pa dobra tema naravnost
za filozofe in slično.
Lp, Irena
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: WALTER Amigo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!