Ne bom te lovila

Ne bom te lovila.
Zdaj sem tu in zdaj sem tvoja.
Vzemi ali pusti vetru, da me odnese.
Mogoče v letu najdem pravi prostor zase.
Mogoče ga ne najdem nikoli.
Ne vem.
Ampak nekaj vem zagotovo.
Ne bom te lovila.
In, ko boš obrnil tisti zadnji list,
se ne bom ozrla nazaj,
obdržala bom svojo Evridiko
in ne bom se spremenila v solni steber.
Ne bom se ozrla.

Indu

Komentiranje je zaprto!

Indu
Napisal/a: Indu

Pesmi

  • 04. 04. 2009 ob 02:31
  • Prebrano 783 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!