
SEZNANJAM SEBE
Med nami so kot med drevjem različnosti,
one imajo najpomembnejši pomen
in v tem poosebljenem metežu
naj bi vsak človek oddajal
lasten nebeški zven.
V resnici izhaja, da se slabo še vedno
lažje prisvaja v tem svetu zla
in da kapljica strupa
pokvari dobroti vse.
Kapljica dobrote množici slabih ljudi,
jih še v ničemer ne spremeni,
zato je med nami težko kaj doseči,
saj celo vera pomočnica boga,
zavaja svet povzdigujoč sebe
v imenu njegove svetosti
Sprevidel sem vse sisteme,
ohranjam v sebi , kar le v meni zori,
a to je tisti svet, ki me tolaži,
da v strahu pred bogom se ne živi.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: tomi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!