
Kad proleće ustane od zime,
i toplo sunce iza brda plane,
tada želudac raditi ne stane,
na vetru se ljuljaju i vrte,
na majicu nacrtaju
crvene fleke i crte,
tako su slasne,
da zaboravimo na šnicle masne,
drže se u paru,
priroda je prelepa u svojem daru.
Hvala puno Mirko:) U svakoj se možemo naći, ili kroz oči uspomene ili kroz sadašnjosti.
Pozdrav i tebi:)
Hvala bsk:) Brez rime je večji kos zime, hehe.
lp, salke
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: salke
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!