Čaj

Dovolj je bližina,
ki pospeši mi utrip.
Dovolj je toplina,
ki zagreje me ta hip.
Ta odličen okus,
ki sam ga izbiram.
Če ga ni blizu,
pa že počasi umiram.

Sladek kot med,
meni vreden je greha.
Nekateri poskušajo,
vendar večina odneha.
Težko je razumeti,
le kako in zakaj,
nekdo drug uživa
tvoj najljubši čaj.

Levincek

Komentiranje je zaprto!

Levincek
Napisal/a: Levincek

Pesmi

  • 01. 04. 2009 ob 19:45
  • Prebrano 793 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 115

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!