Hejho, hejho

Pritiskam na gumbe,

preprosto, paše mi,

rada gledam kako se nabirajo črke

in včasih celo preberem kaj pišem.

Ni vrhunskih besed,

le takšne, da mi skrajšajo čas

in kadar sem v koži izpovedovanja,

takrat pišem kot bi govorilo srce,

haiku napišem, ko nočem veliko besed,

takrat preštejem zloge,

to je večje delo, kot pisanje enega stavka.

Če so japonci pisali, potem so bili

pred davnim časom še redkobesedni,

zdi se mi, da veliko bolj kot danes.

O politiki nimam besed,

ni se nikoli ukvarjala s čustvi,

o napadih in bojnih izbruhih in vzklikih

pa raje ne bi, se izogibam stresom.

Ja, lahko mi zares podariš prstan,

takšen okrogel, da se dobro prilega

in da mi osreči samotne prste.

Ne iščem besed,

nimam muke s tem,

sproščam se počasi

in sproščeno izdihnem ob koncu.

Znova sem podobna sebi,

v prozornem zraku najdem sedanjost.

IŽ-lev

Svit

Poslano:
03. 08. 2017 ob 13:47

Hejho Irena

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 08. 2017 ob 15:58

Svit, lepo pozdravljen

Malo na lahko pišem, vročina je kriva.

Lepe dni ti želim, Irena

Zastavica

Svit

Poslano:
03. 08. 2017 ob 18:19

Vročina gor al dol, meni je zapis všeč, bodi dobro.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
03. 08. 2017 ob 18:46

Svit, všeč mi je, da ti je všeč. Sem  razumela ravno kontra.

Pobožaj muce in samo dobro.

Lep pozdrav, Irena

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 03. 08. 2017 ob 13:19
  • Prebrano 615 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170.73

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!